Forum TŻ
Witamy!
Jak większość for, wymagamy rejestracji przed możliwością umieszczania tematów i postów na naszych stronach. Ale bez obaw - jest to prosty proces wymagający minimalnych umiejętności. Nie zwlekaj więc, Zarejestruj lub Zaloguj się już teraz! Dzięki temu zyskasz możliwość:

* Zakładania nowych tematów i odpowiadania w wątkach pozostałych użytkowników
* Subskrybowania tematów i for w celu otrzymywania automatycznych powiadomień o zmianach
* Założenia własnego profilu
* Otrzymania pomocy oraz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

Właściciel serwisu aktywuje nowe osoby do 48h po potwierdzeniu tożsamości i po prawidłowym wypełnieniu pól: imię i nazwisko oraz nr grupy. Po tym czasie a zdarza się, że i wcześniej proces rejestracji dobiega końca i można się zalogować.

W każdej chwili można założyć temat w dziale "skrzynka kontaktowa" by jak najszybciej rozwiać swoje wątpliwości co do szukanych informacji.

Administrator

Forum TŻ

IndeksFAQRejestracjaZaloguj

Share | 

Poprawka z Matematyki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Czy wg Ciebie zorganizowanie poprawki w tą sobotę (21.II) bedzie dobrym pomysłem??
1.Tak
38%
 38% [ 16 ]
2.Nie
62%
 62% [ 26 ]
Wszystkich Głosów : 42

AutorWiadomość
Łukaszek

.

Liczba postów : 738

PisanieTemat: Poprawka z Matematyki   Pon Lut 16, 2009 7:59 pm

Liczę na żywą dyskusję cheers

_______________________________________________________________________________________________

Ściągasz moje pliki? Otworzysz tym programem:
WinRAR
Powrót do góry Go down
http://wnoz.forumo.biz
Kasiula

40%

Liczba postów : 108

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Pon Lut 16, 2009 8:02 pm

W tą sobotę?! to nie jest dobry pomysł, wręcz fatalny...
Powrót do góry Go down
EViLpriest

n00b

Liczba postów : 5

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Pon Lut 16, 2009 8:04 pm

ze wzgledu na zakaz używania wulgaryzmów nie wypowiem sie...tylko tyle co powiem że Kasia ma racje...
Powrót do góry Go down
Łukaszek

.

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Pon Lut 16, 2009 8:05 pm

Kasiu ale musimy patrzec na terminy... Rozmawialismy dzis ze staroscina na chatboxie... i przedstawila nam swoj poglad tak:

w ten piatek jest poprawka z informatyki.
sobota- moze by byla matma...

a za dwa tygodnie jest w:
piatek albo sobote ekonomia
to w niedziele by byla Chemia...

_______________________________________________________________________________________________

WinRAR
Powrót do góry Go down
Armani

10%

Liczba postów : 46

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Pon Lut 16, 2009 8:07 pm

jak dla mnie moze byc ta sobota, bo na ta poprawke uczyl bym sie tylko matmy Very Happy

Powrót do góry Go down
a_nika

40%

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Pon Lut 16, 2009 8:42 pm

tak naprawde to ważniejsze jest o ktorej godzinie ma byc ta poprawka....dla mnie moze byc sobota czy niedziela ale tylko po 15.... bo do 15 musze byc w pracy i tu nie ma zmiłuj bo nikt nie odda mi swojego wolnego wekendu:( a w tygodniu to sie jakos pozamieniam i luzik....
Powrót do góry Go down
http://a_nika@tlen.pl

Kuba.B

n00b

Liczba postów : 3

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Pon Lut 16, 2009 9:48 pm

Nie sobota to jest zły pomysł naprawde wezcie jakis inny i prosze was bardzo nie ustawiajcie pod siebie bo wiekszosc pracuję albo ma zajete takie terminy;/
Powrót do góry Go down
Łukaszek

.

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Pon Lut 16, 2009 9:53 pm

Dlatego kolego jest ta ankieta by poznac waszą opinię na temat tej soboty moj emotek ulubiony

WinRAR
Powrót do góry Go down
Karolina Oleńska

50%

Liczba postów : 139

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Pon Lut 16, 2009 9:55 pm

dla mnie sobota też nie jest dobrym pomysłem... jeśli ktoś codziennie pracuje do 19 to kiedy ma sie nauczyć? ja np chcialam wziac jeszcze korepetycje. a jak nie w wolny weekend to kiedy?
Powrót do góry Go down

Kuba.B

n00b

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Pon Lut 16, 2009 10:01 pm

A w ogole kto taki temnin zaproponował co? Moze najpierw byscie sie zapytali jaki komu pasuje a nie ta ankieta? By bylo rozsadnijesze bo napiszecie pozniej ze jak nie w sobote to w poniedziałek; wezcie się zastanówcie czasami co robicie, bo az zal czasami;/
Powrót do góry Go down
Kasiula

40%

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Pon Lut 16, 2009 10:10 pm

Karolinko dobrze mówisz jak ktoś pracuje do 19 to jak niby ma sie nauczyć z tej matmy?pytajnik ja jestem jak juz zauwazyliscie przeciwna tej sobocie... i korki mam zalatwione juz na nastepny tydzien i nagle sie dowiaduje ze akurat w sobote poprawka...
Powrót do góry Go down
Łukaszek

.

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Pon Lut 16, 2009 10:28 pm

poprawka jeszcze nie jest w sobote... Razz dopiero zadecydujecie czy bedzie krzywy

WinRAR
Powrót do góry Go down
Simon

10%

Liczba postów : 28

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Pon Lut 16, 2009 10:31 pm

A co jak ktoś pracuje cały dzień
mugł bym się zgodzić gdyby ta poprawa była o 8
Powrót do góry Go down

toudzik

n00b

Liczba postów : 0

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 1:26 am

tez nie jestem za Sobota,to za wczesnie...!
Powrót do góry Go down

Adrian

n00b

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 8:35 am

Kuba.B napisał:
Nie sobota to jest zły pomysł naprawde wezcie jakis inny i prosze was bardzo nie ustawiajcie pod siebie bo wiekszosc pracuję albo ma zajete takie terminy;/
W tym rzecz, że większość ma problem, bo pracuje w tygodniu i nie ma się kiedy nauczyć. Jeśli ty masz taki sam problem, to ustawiasz pod siebie Smile Ja ustawiam również pod siebie i mi sobota pasuje jak najbardziej. Zacznę się już przygotowywać i mam nadzieję, że wypali ten termin, bo bardziej za mną przemawia jeden egzamin niż dwa w jeden weekend.
Powrót do góry Go down
agnieszka.s

20%

Liczba postów : 74

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 9:26 am

Uważam, że sobota to dobry termin. Większość i tak pracuje w tygodniu, a poza tym nie wiadomo kiedy będzie wolna aula. Jak będziemy to odkładać to za dwa tygodnie oprócz zajęć będziemy mieć 3 poprawki i wątpię żeby się ktoś nauczył porządnie do każdej z nich. Potem może się okazać, że jedyny termin to środek tygodnia i tym bardziej nikt nie będzie mógł.
Powrót do góry Go down
Karolina Oleńska

50%

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 9:38 am

Jeżeli już naprawdę ta poprawka musi być w tym tygodniu to błagam niech to będzie NIEDZIELA. tak to przynajmniej każdy kto w ciągu tygodnia pracuje będzie mieć chociaż jeden CAŁY dzień na naukę...
Powrót do góry Go down
Kasiula

40%

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 9:41 am

o może być i niedziela... Ale NIE SOBOTA!!!
Powrót do góry Go down
Łukaszek

.

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 9:52 am

W niedzielę też niektórzy pracują krzywy

WinRAR
Powrót do góry Go down
EViLpriest

n00b

Liczba postów : 5

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 10:29 am

w tygodniu pracują jedni w weekendy inni...ale nie ma magicznej możliwości żeby co weekend każdy mógł sobie brać wolne! wystarczy że zjazd jest co 2 weekend
Powrót do góry Go down

Kuba.B

n00b

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 11:27 am

Adrian napisał:
Kuba.B napisał:
W tym rzecz, że większość ma problem, bo pracuje w tygodniu i nie ma się kiedy nauczyć. Jeśli ty masz taki sam problem, to ustawiasz pod siebie Smile Ja ustawiam również pod siebie i mi sobota pasuje jak najbardziej. Zacznę się już przygotowywać i mam nadzieję, że wypali ten termin, bo bardziej za mną przemawia jeden egzamin niż dwa w jeden weekend.

Nie tylko że zjazdy mamy co dwa tygodnie i mam na te trzy dni wolne a mój pracodawca nie da mi wolnego od tak , bo wszytskie moje urlopy są przeznaczane na szkołę... więc i także poprawy powinny być w czasie zjazdów... może nie pracujesz tylko siedzisz cały dzien w domu to masz czas ale jak ktoś pracuje to nie ma tyle czasu krzywy
Powrót do góry Go down

Kuba

n00b

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 11:34 am

Jak dla mnie to poprawa może być w sobotę, ale zaznaczam że dlatego że akurat czasowo nie pracuję więc czas mam. Ale dobrze wiem że nie każdy ma taką sytuację, więc nie wiem na czym stanie z tą poprawą. Osobiście wolałbym żeby nie było tak że poprawa z matmy i z chemii będzie w tym samym dniu lub następnym. Żeby była jakaś przerwa między poprawami. Może nie głupim pomysłem by było np. zorganizowanie poprawki z matmy jakoś w przyszłym tygodniu pod wieczór (np. środa 18:00). Myślę, że do środy przyszłej każdy by się przygotował a w środę na 18 zdążyłby po pracy. Nie wiem, niech się wypowiedzą pracusie nasi. Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down

Kuba.B

n00b

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 11:36 am

Kuba napisał:
Jak dla mnie to poprawa może być w sobotę, ale zaznaczam że dlatego że akurat czasowo nie pracuję więc czas mam. Ale dobrze wiem że nie każdy ma taką sytuację, więc nie wiem na czym stanie z tą poprawą. Osobiście wolałbym żeby nie było tak że poprawa z matmy i z chemii będzie w tym samym dniu lub następnym. Żeby była jakaś przerwa między poprawami. Może nie głupim pomysłem by było np. zorganizowanie poprawki z matmy jakoś w przyszłym tygodniu pod wieczór (np. środa 18:00). Myślę, że do środy przyszłej każdy by się przygotował a w środę na 18 zdążyłby po pracy. Nie wiem, niech się wypowiedzą pracusie nasi. Pozdrawiam.

ooo właśnie to jest super pomysł.... tak bedzie ok środa albo czwartek wieczorem... i by bylo bardzo ok popieram
Powrót do góry Go down
Karolina Oleńska

50%

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 12:15 pm

i mi też się ten pomysł podoba.
Powrót do góry Go down
Justinee

:)

Liczba postów : 235

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 12:22 pm

A zwróciliście uwage na to że większa część dojeżdża do wawy? ja np mieszkam 150 km od wawy..i nie mam zamiaru w tygodniu zwalniać sie z pracy i jezdzic na poprawki. Uwierzcie tez pracuje codziennie do 20.00
Weźcie również pod uwage to ze im wcześniej będzie poprawka z matmy.... tym więcej czasu będzie na kolejne poprawki. Do 30 marca mamy oddać indeksy i koniec...pozamiatane! Wiec weźcie sie w garść, dopóki mamy świeża wiedzę z matematyki wykorzystajmy ja i piszmy poprawkę jak najwcześniej:)
Powrót do góry Go down

Sponsored content

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   

Powrót do góry Go down

Poprawka z Matematyki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next