Forum TŻ
Witamy!
Jak większość for, wymagamy rejestracji przed możliwością umieszczania tematów i postów na naszych stronach. Ale bez obaw - jest to prosty proces wymagający minimalnych umiejętności. Nie zwlekaj więc, Zarejestruj lub Zaloguj się już teraz! Dzięki temu zyskasz możliwość:

* Zakładania nowych tematów i odpowiadania w wątkach pozostałych użytkowników
* Subskrybowania tematów i for w celu otrzymywania automatycznych powiadomień o zmianach
* Założenia własnego profilu
* Otrzymania pomocy oraz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

Właściciel serwisu aktywuje nowe osoby do 48h po potwierdzeniu tożsamości i po prawidłowym wypełnieniu pól: imię i nazwisko oraz nr grupy. Po tym czasie a zdarza się, że i wcześniej proces rejestracji dobiega końca i można się zalogować.

W każdej chwili można założyć temat w dziale "skrzynka kontaktowa" by jak najszybciej rozwiać swoje wątpliwości co do szukanych informacji.

Administrator

Forum TŻ

IndeksFAQRejestracjaZaloguj

Share | 

Poprawka z Matematyki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Czy wg Ciebie zorganizowanie poprawki w tą sobotę (21.II) bedzie dobrym pomysłem??
1.Tak
38%
 38% [ 16 ]
2.Nie
62%
 62% [ 26 ]
Wszystkich Głosów : 42

AutorWiadomość
Kasiula

40%

Liczba postów : 108

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 12:34 pm

...kto ma tą wiedze to ma (w to wątpie)...i tak jak będziemy pisać w tą sobotę to i tak wszyscy nie zdadzą np. ja bo w 3 dni to nie dam rady sie czegoś nauczyć bo pracuje caly tydzien do 19... ale co chcecie to sobie róbcie...
Powrót do góry Go down

Kuba.B

n00b

Liczba postów : 3

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 1:12 pm

Kto Ci pozwoli miec poprawki do 30 marca?pytajnik hahah teraz to mnie rozbawiłas... nie jestesmy w szkole podstawowej... że będziemy mogli mieć tyle poprawek.. Ja apeluję o naprawdę przesunięcie terminu za dwa tygodnie aby kazdy mógł się spokojnie nauczyć i bez stresu do tego podejść. A jezeli bedzie 3 poprawka to już chyba raczej płatna a tez płacić to chyba nikt nie ma ochoty. A Jeszcze bedzie tak że połowa osób nie przyjdzie na poprawkę bo nie będą mogli albo coś i jescze nasi kochani wykładowcy się wkurzą i dopiero będzie.. że olewamy sobie.. A w kolejny zjazd każdy raczej bedzie w szkole...
Powrót do góry Go down
Aguś

Moderator

Liczba postów : 129

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 1:20 pm

a ja tak po prostu jestem przeciwna sobocie, bo nie mam kiedy sie uczyc i kiedy zalatwiac korepetycji... to jak dla mnie za wczesnie... ale jak sobie chcecie...
Powrót do góry Go down

Klaudia

n00b

Liczba postów : 12

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 2:05 pm

Zgadzam się z Justyną, większość pracuje i dojeżdza...nie każdy ma możliwość przyjechania w środku tygodnia!!! Albo Sobota albo Niedziela...Osobiście wolałabym pisać wcześniej, żeby w razie niepowodzenia móc pisać jeszcze raz jeśli będzie taka możliwość...czy w tym tygodniu czy w następnym to stres nieunikniony, więc ja bym wolała szybciej to załatwić...Poza tym poprawki w tym samym terminie to chyba nie najlepszy pomysł...lecz co do tego można by było się spierać...
Powrót do góry Go down

Kuba.B

n00b

Liczba postów : 3

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 2:26 pm

Klaudia napisał:
Zgadzam się z Justyną, większość pracuje i dojeżdza...nie każdy ma możliwość przyjechania w środku tygodnia!!! Albo Sobota albo Niedziela...Osobiście wolałabym pisać wcześniej, żeby w razie niepowodzenia móc pisać jeszcze raz jeśli będzie taka możliwość...czy w tym tygodniu czy w następnym to stres nieunikniony, więc ja bym wolała szybciej to załatwić...Poza tym poprawki w tym samym terminie to chyba nie najlepszy pomysł...lecz co do tego można by było się spierać...

Ale koleżanko Klaudio:) Nie bedzie więcej poprawek, no co To by był dla nich za biznes? z chemii mamy aż 3 a z matmy 2 myslisz że oni będą dla nas robić specjalnie kilka poprawek Smile Napewno nie , BO JESTESMY NA STUDIACH!! Smile
Powrót do góry Go down
Kasiula

40%

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 2:29 pm

Kuba.B napisał:
Klaudia napisał:

Ale koleżanko Klaudio:) Nie bedzie więcej poprawek, no co To by był dla nich za biznes? z chemii mamy aż 3 a z matmy 2 myslisz że oni będą dla nas robić specjalnie kilka poprawek Smile Napewno nie , BO JESTESMY NA STUDIACH!! Smile

... a nie w przedszkolu Very Happy
Powrót do góry Go down

Dorota

n00b

Liczba postów : 2

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 2:41 pm

Ja akurat nie w sprawie matmy, bo udalo mi sie zaliczyc, ale w sprawie chemii, bo jak narazie nie ma osobnego tematu kiedy piszemy? mam prosbe zeby byl to przyszly tydzien raczej. A z tego co mi wiadomo od kolezanki z 2 roku naszego kierunku to w zeszlym roku mozna bylo sie poprawiac i poprawiac az do skutku, dla Waszego pocieszenia...
Powrót do góry Go down
Łukaszek

.

Liczba postów : 738

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 2:45 pm

Dorota napisał:
Ja akurat nie w sprawie matmy, bo udalo mi sie zaliczyc, ale w sprawie chemii, bo jak narazie nie ma osobnego tematu kiedy piszemy? mam prosbe zeby byl to przyszly tydzien raczej. A z tego co mi wiadomo od kolezanki z 2 roku naszego kierunku to w zeszlym roku mozna bylo sie poprawiac i poprawiac az do skutku, dla Waszego pocieszenia...

Uwierz, że bardzo mnie pocieszyłaś Very Happy

_______________________________________________________________________________________________

Ściągasz moje pliki? Otworzysz tym programem:
WinRAR
Powrót do góry Go down
http://wnoz.forumo.biz
Kasiula

40%

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 2:47 pm

Zobaczymy jak będzie w tym:D
Powrót do góry Go down
Łukaszek

.

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 2:48 pm

Kasiula napisał:
Zobaczymy jak będzie w tym:D

Ciiii...buziak moze lepiej niemów tego krzywy

_______________________________________________________________________________________________

WinRAR
Powrót do góry Go down
Kasiula

40%

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 2:52 pm

Łukaszku, ja nie mówie tylko pisze buziak
Powrót do góry Go down
Łukaszek

.

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 2:56 pm

Kasiula napisał:
Łukaszku, ja nie mówie tylko pisze buziak

tak o tym też chcialem zaznaczyć... Very Happy

WinRAR
Powrót do góry Go down
Justinee

:)

Liczba postów : 235

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 3:16 pm

Najprawdopodobniej poprawka z chemii bedzie na nastepnym zjezdzie w piatek miedzy 13.00 a 16.00 na 99%Smile
Powrót do góry Go down
Justinee

:)

Liczba postów : 235

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 3:17 pm

a poprawka z matematyki...zobaczymy co nasi wykładowcy nam zaproponują jaki termin im pasuje! więc nie martwcie się:)jakoś to będzie
Powrót do góry Go down
Kasiula

40%

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 3:22 pm

..wszyscy zdamy:) jeszcze ich zaskoczymy:D hehe
Powrót do góry Go down
Armani

10%

Liczba postów : 46

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 4:05 pm

Ja jestem otwarty na kazda mozliwa propozycje terminu poprawy z matmy i z chemii bo mam duzo wolnego czasu Razz
Wedlug mnie najlepszym rozwiazaniem bylo by zeby te poprawki odbyly sie w pewnym odstepie czasu np. 3-4 dni.... haha bylby to dodatkowy czas dla nas na przygotowanie sie, no ale kazdy ma swoje zdanie i dobrze by bylo zeby kazdy sie wypowiedzial co mu pasuje Smile i moze wypracujemy jakis kompromis pytajnik pytajnik moj emotek ulubiony

Powrót do góry Go down
EViLpriest

n00b

Liczba postów : 5

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 4:17 pm

pomysl nie glupi...nie powiem...w chemia a w niedziele matma...
Powrót do góry Go down

Dorota

n00b

Liczba postów : 2

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 5:15 pm

Dobra mi pasuje chemia Smile
Powrót do góry Go down

Milena

n00b

Liczba postów : 1

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 5:22 pm

Ta sobota to jest fatalny pomysł. Niektórzy chca jeszcze wziaśc korki a w tygodniu pracują Sobota odpada! Jestem na Nie
Powrót do góry Go down
Spyru

n00b

Liczba postów : 6

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 6:10 pm

Chemia wporządku, co do matmy, osobiście wolałbym najbliższą niedzielę, ew późniejszy termin.
Powrót do góry Go down
Radeq

20%

Liczba postów : 64

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 6:15 pm

Hmmm......w tą sobotępytajnik nie ma bata.....
Jak można się tak katować.
A tak ogólnie to ja chciałbym się najpierw dowiedzieć kiedy sorowie zaproponują dla mnie sobota odpada.
praca.
I ludzie jeżeli jesteście tacy strasznie ambitni, chcecie tak poprawiać i uczyć się to mam pytanie..........
CO WY ROBICIE NA ZAOCZNYCH?pytajnik
Bo jeżeli już jesteście na tych zaocznych to zrozumcie że ludzie którzy studiują na tego typu studiach po prostu pracują i nie mogą nauczyc się materiału z semestru w 4 dni. To jest po prostu niemożliwe
Pozdro dla "Elite crew"
Powrót do góry Go down
Kaś:)

20%

Liczba postów : 55

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 6:28 pm

dokładnie... a poza tym niektórzy (np ja i inni z 5 i 6 grupy) nie znają jeszcze wyników tego egzaminu... Neutral
Powrót do góry Go down
Armani

10%

Liczba postów : 46

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 6:44 pm

nie znaja ale sie domyslaja.... przynajmniej ja Smile

Powrót do góry Go down
EViLpriest

n00b

Liczba postów : 5

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 6:52 pm

co robią na zaocznych?? hmmm...nie powiodlo im się żeby dostać sie na dzienne a teraz chcą tym biednym prawdziwym studencinom zaocznych z powołania dopierdzielić kolejne lęki egzystencjonalne...jak sie nie uda? spoko będę wiecznym studentem...
Powrót do góry Go down
agnieszka.s

20%

Liczba postów : 74

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Wto Lut 17, 2009 6:56 pm

najlepiej byłoby zapytać wykładowcę kiedy ma czas i się dostosować, a studia zaoczne są dla tych, którzy potrafią pogodzić pracę z nauką.
Powrót do góry Go down

Sponsored content

PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   

Powrót do góry Go down

Poprawka z Matematyki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next