Forum TŻ
Witamy!
Jak większość for, wymagamy rejestracji przed możliwością umieszczania tematów i postów na naszych stronach. Ale bez obaw - jest to prosty proces wymagający minimalnych umiejętności. Nie zwlekaj więc, Zarejestruj lub Zaloguj się już teraz! Dzięki temu zyskasz możliwość:

* Zakładania nowych tematów i odpowiadania w wątkach pozostałych użytkowników
* Subskrybowania tematów i for w celu otrzymywania automatycznych powiadomień o zmianach
* Założenia własnego profilu
* Otrzymania pomocy oraz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

Właściciel serwisu aktywuje nowe osoby do 48h po potwierdzeniu tożsamości i po prawidłowym wypełnieniu pól: imię i nazwisko oraz nr grupy. Po tym czasie a zdarza się, że i wcześniej proces rejestracji dobiega końca i można się zalogować.

W każdej chwili można założyć temat w dziale "skrzynka kontaktowa" by jak najszybciej rozwiać swoje wątpliwości co do szukanych informacji.

Administrator

Forum TŻ

IndeksFAQRejestracjaZaloguj

Share | 

Jak nastroje po OTŻcie?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Łukaszek

.

Liczba postów : 738

PisanieTemat: Jak nastroje po OTŻcie?   Sob Lip 03, 2010 7:19 am

z tej racji że mnie nie było, chętnie poznałbym wasze zdanie o egzaminie ;D

_______________________________________________________________________________________________

Ściągasz moje pliki? Otworzysz tym programem:
WinRAR
Powrót do góry Go down
http://wnoz.forumo.biz
Wiolcia

30%

Liczba postów : 99

PisanieTemat: Re: Jak nastroje po OTŻcie?   Sob Lip 03, 2010 10:54 am

hm... jak się nie nauczysz to niekoniecznie licz na ściąganie, bo na sali było 6 osób pilnujących (chyba 6, już mi się troili i dwoili prawdę mówiąc) węszą gdzie popadnie i o wyjęciu ściągi w przypadku nie których nie było mowy. Pytania zależy z jakiej strony patrząc... niektóre były tylko wymień, czyli piszesz 4 słowa i zaliczone a niektóre (szczególnie Dziekana) raczej trzeba było się wysilać. Dostajesz dwie karteczki jedna od babeczki drugą od p. Słowińskiego. I raczej trudniejszą i bardziej wymagającą wersją wykazał się ON Smile na każde z 20 pytań dostaliśmy 5 minut na napisanie. W sumie nie były jakieś tam szczegółowe i trudne... No ja się uczyłam... wystarczą mi maszyny w plecy...
Powrót do góry Go down
Łukaszek

.

Liczba postów : 738

PisanieTemat: Re: Jak nastroje po OTŻcie?   Sob Lip 03, 2010 4:38 pm

a jakie były pytania? ;>

_______________________________________________________________________________________________

Ściągasz moje pliki? Otworzysz tym programem:
WinRAR
Powrót do góry Go down
http://wnoz.forumo.biz

anetaU89

80%

Liczba postów : 243

PisanieTemat: Re: Jak nastroje po OTŻcie?   Sob Lip 03, 2010 5:36 pm

np: co to jest hccp, przeestryfikowanie i do czego służy, sposób usuwania zanieczyszczeń, wymień sposoby zakwaszania , enzymy w jakich branżach jakie i do czego sa wykorzystywane, do jakich produktów używa sie krystalizacji, jaki wpływ ma wysoka temp na chemiczne enzymatyczne i mikrobiologiczne procesy, jak można zniszczyć formy wegetatywne, więcej nie pamiętam
Powrót do góry Go down
Kamilka

20%

Liczba postów : 72

PisanieTemat: Re: Jak nastroje po OTŻcie?   Sob Lip 03, 2010 8:50 pm

byllo tez o botulizmie, naturalne substanckje szkodliwwe w zywnosci,kriotemperatura i proses krio cos tam ;p glowne zrodla surowcow w przemysle spozywczym, i w sumei tyle jeszcze dodotkowo pamietam. Ogolnie bylo wszystko cos z kazdego wykladu nie da sie nic ominac uczac sie bo wszyskto sie moze zdazyc. a co do sicagnia to raczej trudno ale nie nie mozliwe ;p mam nadzieje zaliczyc!! powodzenia zyczE:)
Powrót do góry Go down
Wiolcia

30%

Liczba postów : 99

PisanieTemat: Re: Jak nastroje po OTŻcie?   Nie Lip 04, 2010 6:01 pm

co do tego, że z każdego wykładu było najmniej jedno dwa pytania to się zgodzę... no, ale dając nam 20 pytań opisowych chyba nie było opcji, że ominą jakiś wykład Very Happy:D
Powrót do góry Go down

Sponsored content

PisanieTemat: Re: Jak nastroje po OTŻcie?   

Powrót do góry Go down

Jak nastroje po OTŻcie?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1